Chcesz spróbować czegoś nowego? Może ta przygoda teatralna w twórczej atmosferze i wyśmienitym towarzystwie jest właśnie dla Ciebie!
Teatr to Twoja pasja i nie wyobrażasz sobie życia bez niego? Przyjdź i rozwiń swój warsztat aktorski pod okiem wybitnych pedagogów!
ZGŁOSZENIA PRZYJMUJEMY DO KOŃCA PAŹDZIERNIKA.

Koło Naukowe Młodych Aktorów przy Szkole Aktorskiej Teatru Śląskiego po trzech bardzo pracowitych i udanych edycjach rusza z nowym naborem i w niezwykle urozmaiconej formule zajęć.
Zajęcia będą odbywały się w systemie cyklicznych zajęć weekendowych (sobota 14.00-17.00; niedziela 10.00-13.00) w okresie od 10 listopada 2018 do 23 czerwca 2019. Ostatnim etapem będzie praca nad spektaklem we wrześniu 2019, której zwieńczeniem będzie pokaz spektaklu na scenie Teatru Śląskiego.

Koszt miesięczny zajęć to: 180 złotych.
Zajęcia będzie prowadzić 6 wykładowców, którzy posługują się autorskimi metodami pracy nad warsztatem aktora z indywidualnym podejściem do potrzeb i predyspozycji uczestnika.

KAŻDEGO MIESIĄCA TO AŻ 32 GODZINY ZAJĘĆ:
*podstawy gry aktorskiej
* interpretacja wiersza
* interpretacja prozy
* sceny wierszem
*sceny prozą, wymowa
*impostacja głosu
*rytmika
*taniec
*praca aktora nad rolą
* zajęcia grupowe ze śpiewu i ruchu scenicznego.

INFORMACJE O NABORZE:
Zgłaszajcie swój udział pod adresem szkola@teatrslaski.art.pl
(podaj imię i nazwisko, dane kontaktowe, wiek i krótkie uzasadnienie swojego wyboru) do 31 października 2018r.
Casting będzie miał charakter krótkich warsztatów z rozmową kwalifikacyjną. Jego datę ujawnimy niebawem!
Ilość miejsc ograniczona (możemy przyjąć 14-20 osób).

Zapraszamy do udziału uczniów szkół średnich oraz studentów.