Już 10 marca o godzinie 17.00 na Scenie w Malarni wieczór muzyczny w klimacie liryczno-satyrycznym, czyli koncert piosenek Jerzego Wasowskiego, polskiego kompozytora i muzyka, który zasłynął głównie z duetu z Jeremim Przyborą jako Kabaret Starszych Panów.


To już czwarta odsłona z serii wyjątkowych koncertów zrealizowanych w ramach współpracy studentów Szkoły Aktorskiej Teatru Śląskiego ze studentami Akademii Muzycznej w Łodzi specjalności Wokalistyka Estradowa. Młodzi artyści zapewnią nam wyjątkową ucztę artystyczną, wykonując żywe, a jednocześnie poruszające utwory Wasowskiego opatrzone niebanalnym tekstem.

 

REPERTUAR KONCERTU

 1. Chcemy być oszukiwani wyk. Monika Nowotyńska
 2. Polityka i moralność wyk. Patrycja Parjaszewska
 3. Dyplomata wyk. Sebastian Dudzik
 4. Mnie za to płacą wyk. Jan Obroślak
 5. Czy on śpi z nią wyk. Paulina Barcz
 6. Tango kat wyk. Magdalena Sękiewicz
 7. Śmierć ptaka wyk. Damian Skoczyk
 8. Fortuna kołem się toczy wyk. Magdalena Stefanowska
 9. Zenobia wyk. Paulina Barcz
 10. Shimmy szuja wyk. Justyna Dubiel
 11. A lot of money wyk. Damian Skoczyk
 12. Lubię być szczęśliwa wyk. Patrycja Parjaszewska
 13. Teoria Freuda wyk. Jan Obroślak, Maryla Modzelan
 14. Jak w teatrze wyk. Aleksandra Kurek
 15. To ona wyk. Sebastian Dudzik
 16. Ktoś zbudził mnie wyk. Monika Nowotyńska

 

Marek Rachoń reżyseria

Michał ZarychMichał Noworyta akompaniament

Aneta Marszałek, Iga Płachta scenografia i kostiumy