1 LIPCA 2019 ROKU ODBĘDZIE SIĘ EGZAMIN WSTĘPNY DO SZKOŁY AKTORSKIEJ TEATRU ŚLĄSKIEGO.
Zapraszamy na godzinę 10.00 na Scenę Kameralną Teatru Śląskiego im. St. Wyspiańskiego w Katowicach.


KSZTAŁCIMY AKTORÓW. UCZYMY W TEATRZE
W myśl tego hasła wszystkich pragnących rozwinąć swój warsztat aktorski zapraszamy do udziału w trzyletniej teatralnej przygodzie realizowanej w przestrzeni idealnie do tego przeznaczonej, czyli w teatrze! Daj się namówić na trwające trzy lata profesjonalne studia aktorskie poświęcone rozwojowi, zabawie, ciężkiej pracy, pokonywaniu własnych barier, doskonaleniu się i zbieraniu ciekawych doświadczeń, a kto wie, czy przygoda nie przedłuży się na znacznie dłużej…

 

Jednak zanim przyjdziesz i zaprezentujesz przed nami swoje umiejętności (a przede wszystkim chęci!) czeka Cię dopełnienie paru formalności…
DO 27 CZERWCA 2019 NALEŻY:
• zgłosić chęć udziału w egzaminie wstępnym
• złożyć dokumentację w Sekretariacie Szkoły
• wnieść opłatę za egzamin wstępny w wysokości 100 złotych.

Szczegółowe informacje w zakładce REKRUTACJA oraz na Facebooku.