16 września tuż, tuż... A więc nie trać czasu i zgłoś chęć udziału w drugim naborze do Szkoły Aktorskiej Teatru Śląskiego na rok 2019/2020.
Zapraszamy na godzinę 10.00 na Scenę w Malarni Teatru Śląskiego im. St. Wyspiańskiego w Katowicach.


Przegapiłeś lipcowy termin egzaminu wstępnego do naszej Szkoły? A może w trakcie wakacji przemyślałeś, że to najlepsza opcja rozwoju dla Ciebie? Nic straconego! Nabór na rok 2019/2020 wciąż trwa. Już 16 WRZEŚNIA 2019 o godzinie 10.00 na Scenie w Malarni Teatru Śląskiego im. St. Wyspiańskiego w Katowicach odbędzie się egzamin wstępny dla wszystkich chętnych.

To już ostatnia szansa tego roku, aby zdecydować się na trwające trzy lata profesjonalne studia aktorskie poświęcone rozwojowi, zabawie, ciężkiej pracy, pokonywaniu własnych barier, doskonaleniu się i zbieraniu ciekawych doświadczeń w przestrzeni idealnie do tego przeznaczonej, czyli w teatrze.

 

Szczegółowe informacje w zakładce REKRUTACJA oraz na Facebooku.

 

Czekamy na Ciebie!