SZKOŁA AKTORSKA TEATRU ŚLĄSKIEGO MA JUŻ 15 LAT!

Obchody Jubileuszu 15-lecia Szkoły zaplanowane zostały na 9 października 2019 roku. Gwoździem programu będzie koncert piosenek Włodzimierza Wysockiego o godzinie 18.00 na Dużej Scenie Teatru Śląskiego. Zapraszamy do udziału nie tylko osoby związane ze Szkołą Aktorską, ale także wszystkich sympatyków utworów tego artysty.

Jak to się mówi, lata lecą… Dla niektórych to trudny fakt, a dla nas idealna okazja do świętowania. Bo każdy kolejny rok naszej Szkoły to powód do dumy!
Wdzięczni za minione 15 lat teatralnego rozwoju i pełni nadziei na kolejne tyle (i więcej!), chcemy wspólnie celebrować tę chwilę z Absolwentami, Studentami i Pedagogami oraz wszystkimi sympatykami naszej Szkoły.

Dlatego 9 października na Dużej Scenie Teatru Śląskiego zaplanowane zostały huczne obchody Jubileuszu 15-lecia Szkoły Aktorskiej. Świętowanie rozpoczniemy o godzinie 18.00 od klimatycznego koncertu piosenek Włodzimierza Wysockiego Pieśń sentymentalnego boksera w wykonaniu studentów i absolwentów Szkoły Aktorskiej Teatru Śląskiego. Mamy nadzieję, że  to wydarzenie zgromadzi na publiczności wszystkich, którzy zapragną spędzić wieczór w klimacie charakterystycznej słowiańskiej, melancholijnej nuty.

Realizatorzy:

Cecylia Wadas

Kamila Żymła

Więcej informacji i bilety TUTAJ

ALE TO JESZCZE NIE KONIEC!

Drodzy Pedagodzy, Absolwenci i Studenci, bez obaw. Będą też chwile pełne wzruszeń. Tuż po koncercie odbędzie się Gala Wspomnień, czyli część obchodów, podczas której przypomnimy sobie co nieco o kolejnych rocznikach naszej Szkoły. Spróbujemy spojrzeć odrobinę wstecz i powspominamy te obfite w przeróżne doświadczenia lata.

Zdjęcia, filmy, wspomnienia… To i wiele innych elementów będzie dla nas bodźcem do podjęcia niejednej rozmowy podczas tego spotkania. Dlatego nie może nikogo zabraknąć. Widzimy się już za moment.

ZAPRASZAMY!!