SZKOŁA AKTORSKA TEATRU ŚLĄSKIEGO MA JUŻ 15 LAT!

Obchody Jubileuszu 15-lecia Szkoły zaplanowane zostały na 9 października 2019 roku. Gwoździem programu będzie koncert piosenek Włodzimierza Wysockiego o godzinie 18.00 na Dużej Scenie Teatru Śląskiego. Zapraszamy do udziału nie tylko osoby związane ze Szkołą Aktorską, ale także wszystkich sympatyków utworów tego artysty.


Jak to się mówi, lata lecą… Dla niektórych to trudny fakt, a dla nas idealna okazja do świętowania. Bo każdy kolejny rok naszej Szkoły to powód do dumy!
Wdzięczni za minione 15 lat teatralnego rozwoju i pełni nadziei na kolejne tyle (i więcej!), chcemy wspólnie celebrować tę chwilę z Absolwentami, Studentami i Pedagogami oraz wszystkimi sympatykami naszej Szkoły.

Dlatego 9 października na Dużej Scenie Teatru Śląskiego zaplanowane zostały huczne obchody Jubileuszu 15-lecia Szkoły Aktorskiej. Świętowanie rozpoczniemy o godzinie 18.00 od klimatycznego koncertu piosenek Włodzimierza Wysockiego Pieśń sentymentalnego boksera w wykonaniu studentów i absolwentów Szkoły Aktorskiej Teatru Śląskiego. Mamy nadzieję, że  to wydarzenie zgromadzi na publiczności wszystkich, którzy zapragną spędzić wieczór w klimacie charakterystycznej słowiańskiej, melancholijnej nuty.

 

Realizatorzy:

Reżyseria: Marek Rachoń

Choreografia: Natalia Dinges

Aranżacje muzyczne i akompaniament: Wojciech Sanocki

Scenografia i kostiumy: Aneta Marszałek, Iga Płachta

 

Zaśpiewają:

Maria Baładżanow

Justyna Brożek

Justyna Dubiel

Arkadiusz Machel

Wioleta Malchar-Moś

Adrianna Noszczyk

Oliwia Spisak

Monika Szomko

 

Zatańczą:

Nicoletta Dragon

Justyna Dubiel

Magdalena Dymsza

Wiktoria Łuczak

Agata Nawrat

Kalina Piesik

Cecylia Wadas

Kamila Żymła

 

Więcej informacji i bilety TUTAJ

 

ALE TO JESZCZE NIE KONIEC!

Drodzy Pedagodzy, Absolwenci i Studenci, bez obaw. Będą też chwile pełne wzruszeń. Tuż po koncercie odbędzie się Gala Wspomnień, czyli część obchodów, podczas której przypomnimy sobie co nieco o kolejnych rocznikach naszej Szkoły. Spróbujemy spojrzeć odrobinę wstecz i powspominamy te obfite w przeróżne doświadczenia lata.

Zdjęcia, filmy, wspomnienia… To i wiele innych elementów będzie dla nas bodźcem do podjęcia niejednej rozmowy podczas tego spotkania. Dlatego nie może nikogo zabraknąć. Widzimy się już za moment.

ZAPRASZAMY!!