Informacje o osobie

Imię i nazwisko: Krzysztof Ciemierz

Data urodzenia: 24.08.1996

Jestem z … Katowic

W dzieciństwie chciałem być … właściwie nie wiem kim. Do matury szukałem drogi i pomysłu na życie. Na szczęście już wiem, że chcę zostać aktorem

Aktorstwo to dla mnie … droga, którą chce iść przez życie.

Teatr to dla mnie … ważny element życia. A w przyszłości wierzę, że stanie się dla mnie domem.

Moje autorytety aktorskie to … aktorzy Teatru Śląskiego, dzięki którym zechciałem zostać aktorem – szczególnie Darek Chojnacki

Za 10 lat widzę siebie w  … teatrze. Najlepiej w Teatrze Śląskie, w którym moja pasja i miłość do teatru się zrodziły.

Moja wymarzona rola to … z pewnością ciekawie byłoby zmierzyć się z Hamletem oraz Konradem.

Nie potrafię jeszcze … wielu rzeczy, ale moją pięta achillesową jest dykcja i wymowa.

W Szkole Aktorskiej Teatru Śląskiego lubię … atmosferę, ludzi, którzy mnie uczą teatru oraz możliwość uczenia się na scenie TŚ.

Bardzo chciałbym … pozbyć się wszystkich moich wad i przez ciężką pracę zasłużyć sobie na życie, jako aktor.

Można mnie zobaczyć w …  spektaklu „Bici biją” w reż. A. Chechelskiej oraz czasem w „Ożenku” N. Kolady