Informacje o osobie

Imię i nazwisko:  Magdalena Krzysztańska

Data urodzenia: 12.05.1995r

Jestem z … Sosnowca. Tak jest! Z Sosnowca!

W dzieciństwie chciałam być … wszystkim. Piosenkarka, aktorką, kucharką, księżniczką, archeologiem, nauczycielką, mechanikiem. Jaki był to problem?

Aktorstwo to dla mnie … sposób na życie. Ciągła nauka. Nadanie barwy sobie i innym. Pokonanie swoich słabości i zrozumienie świata z innej strony. Wolność.

Teatr to dla mnie … mój własny Hogwart.

Moje autorytety aktorskie to … Johny Depp, Helena Bonham Carter, Jack Nicholson.

Za 10 lat widzę siebie w  … teatrze i … a tego Wam nie zdradzę.

Moja wymarzona rola to … rola w filmie Tima Burtona.

Nie potrafię jeszcze … dobrze gotować i wielu rzeczy…

W Szkole Aktorskiej Teatru Śląskiego lubię … budynek, ludzi, że każdy dzień jest tutaj inny. Brak rutyny. Skrzypiące podłogi, to lek na całe zło.

Bardzo chciałabym … pozostać sobą i być wierna swoim przekonaniom do końca i o jeden dzień dłużej.

Można mnie zobaczyć w … autobusie do Katowic oraz w Centrum Gier Fabularnych Furia. Moi przyjaciele prędzej by powiedzieli, że w McDonald’s.